O NAS

Marketing w najlepszym wydaniu

 

Jesteśmy butikową agencja specjalizująca się w komunikacji i marketingu. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu i realizacji kompleksowych działań marketingowych, reklamowych oraz PR. Nasz zespół to osoby, które doskonale potrafią wejść w świat danej marki i spojrzeć na nią oczami inwestora lub osoby zarządzającej marką. Naszym celem jest pomaganie firmom w budowaniu świadomości marki i napędzanie ich biznesu.

01

MODUS OPERANDI

W ORO NEGRO robimy więcej niż się od nas oczekuje. Nasza praca rozpoczyna się od strategii mającej na celu zrozumienie potrzeb i celów marki klienta, określenia grupy odbiorców, stworzenia ciekawej i angażującej kreacji, a także odpowiednim zaplanowaniu działań i kanałów dystrybucji treści. Nasz proces oparty jest na współpracy z klientem. Współczesna komunikacja marki powinna być czymś, co powoduje, że ludzie chcą być jej częścią. Aktywujemy odbiorców, po to tu jesteśmy.

02

GO HARD OR GO HOME

Czasami jest to trudne i czasochłonne, ale nie szukamy drogi na skróty. Jesteśmy dumni z naszej etyki pracy i ta postawa nas definiuje. Wiemy, jak osiągnąć idealne połączenie strategii, kreatywności, technologii i analityki, aby osiągnąć wartość dla Twojej marki i biznesu. Jesteśmy gotowi przenieść Twoją markę w kolejną dekadę

ORO NEGRO W PIGUŁCE

Nasze wartości

 

01

Klienci to nasi przyjaciele. Nie ma Nas bez Was.

02

Siłą naszego Zespołu są Indywidualności.

03

Jesteśmy w 100% niezależni.

04

Wiemy jak efektywnie wykorzystać budżety mediowe.

05

Patrzymy na markę klienta z jego własnej perspektywy.

06

Oczekuj kreatywności i strategicznego myślenia.

NASZA HISTORIA

Michał Pala

– założyciel Oro Negro

Z branżą marketingową związany od 2009 roku. Prywatnie pasjonat sportu i podróży. Studiował i pracował w Hiszpanii. Jako Dyrektor Marketingu był odpowiedzialny za stworzenie strategii wprowadzenia, pozycjonowania i komunikacji marki biżuteryjnej TOUS w Polsce, Czechach, Słowacji oraz w Rumunii. 
Ciągła chęć rozwoju oraz liczne doświadczenia związane ze skutecznie zrealizowanymi kampaniami reklamowymi w mediach tradycyjnych (Prasa/TV/Internet/Kino/OOH) jak również działania o charakterze komunikacyjnym (influencer marketing/PR/organizacja imprez/kreacja kampanii) doprowadziły do utworzenia agencji ORO NEGRO, która od 2015 roku współpracuje z wieloma uznanymi markami.

KONTAKT

Podoba Ci się to co widzisz?

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o współpracy.

+48 600 945 245

office@oronegro.pl